Vinný sklep

Nabízíme vám řízenou degustaci našich vín s odborným výkladem vinaře, která se uskuteční ve sklepě našeho vinařství. V létě vás usadíme na terase přímo pod pnoucím se vinohradem a v zimě v našich degustačních prostorách. Poznáte tak kvalitu našich vín v jeho nejpřirozenějším prostředí. Po předchozí domluvě rádi uzpůsobíme degustační program vašemu přání.

sklep1

Sklep je možné využít pro soukromá i firemní setkání. Pozvěte své blízké a přátele k příjemnému posezení, své kolegy a obchodní partnery na firemní meeting a stmelte tak kolektiv u sklenky kvalitního vína. Degustace je omezena minimálním počtem 8 osob, maximální počet je 25 osob v letních měsících, v zimě 15 osob.

Rádi byste poznali naše vinařství detailněji? Zajímá vás celý proces výroby vína od zrnka hroznu až po samotnou láhev? Pak vám můžeme nabídnout tříhodinovou řízenou degustaci přímo ve vinohradě, kde rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Nabídneme vám dohromady 12 vzorků našich vín a malé občerstvení spojené s procházkou po vinicích.

sklep_becka

Kde vinný sklep najdu?

mapa obce, vyznaceny sklep

Zpět do obchodu